Shop Deals
PRG601-1
✅ In Stock - Delivery in 1-2 Days
| Brand | Casio |
| Model # | PRG601-1 |
| Series / Collection | PRG-600 Series |
| Gender | Men's |
| Case Material | Resin |
| Case Color | Black |
| Case Size | 51.6 × 51.5 × 14.8 mm |
| Case Thickness | 14.8 mm |
| Dial Color | Black |
| Markers | Arabic Numeral Markers |
| Band Type | Strap |
| Band Color | Black |
| Band Material | Resin |
| Band Width | 23 mm |
| Closure | Buckle |
| Movement | Quartz |
| Display | Digital/Analog |
| Style | Sport |
| Water Resistant | 100 m (10 ATM) |
| UPC | 889232354491 |
Collections: Bezali Products Casio Watches Men's Quartz Watches Men's Watches
Great Prices
Free Shipping
Hassle Free Returns
Authenticity Verified