FREE EXPEDITED SHIPPING on all orders over $1000. Use coupon code EXPSHIP
Shop Deals
1513678
✅ In Stock - Delivery in 1-2 Days
| Brand | Hugo Boss |
| Model # | 1513678 |
| Series / Collection | Navigator |
| Gender | Men's |
| Case Material | Stainless Steel |
| Case Color | Silver-tone |
| Case Size | 44 mm |
| Case Thickness | 11 mm |
| Dial Color | Black |
| Markers | Arabic Numeral Markers |
| Band Type | Strap |
| Band Color | Black |
| Band Material | Leather |
| Band Width | 22 mm |
| Closure | Buckle |
| Movement | Quartz |
| Display | Analog |
| Style | Casual |
| Water Resistant | 50 m (5 ATM) |
| UPC | 7613272313612 |
Great Prices
Free Shipping
Hassle Free Returns
Authenticity Verified