STORE CLOSED APRIL 1–8: ALL ORDERS PLACED DURING THIS PERIOD WILL BE SHIPPED ON APRIL 9.
Shop Deals
1513806
✅ In Stock - Delivery in 1-2 Days
| Brand | Hugo Boss |
| Model # | 1513806 |
| Series / Collection | Associate |
| Gender | Men's |
| Case Material | Stainless Steel |
| Case Color | Rose Gold-tone |
| Case Size | 42 mm |
| Case Thickness | 10 mm |
| Dial Color | Black |
| Markers | Index Markers |
| Band Type | Bracelet |
| Band Color | Rose Gold-tone |
| Band Material | Stainless Steel |
| Band Width | 20 mm |
| Closure | Sliding Clasp |
| Movement | Quartz |
| Display | Analog |
| Style | Dress/Formal |
| Water Resistant | 50 m (5 ATM) |
| UPC | 885997367264 |
Great Prices
Free Shipping
Hassle Free Returns
Authenticity Verified