Shop Deals
1514140
✅ In Stock - Delivery in 1-2 Days
| Brand | Hugo Boss |
| Model # | 1514140 |
| Series / Collection | Walker |
| Gender | Men's |
| Case Material | Stainless steel |
| Case Color | Grey |
| Case Size | 41 mm |
| Case Thickness | |
| Dial Color | Green |
| Markers | Luminous Index Markers |
| Band Type | Strap |
| Band Color | Black |
| Band Material | Silicone |
| Band Width | 16 mm |
| Closure | Tang Buckle |
| Movement | Quartz |
| Display | Analog |
| Style | Casual |
| Water Resistant | 50 m (5 ATM) |
| UPC | 7613272587792 |
Great Prices
Free Shipping
Hassle Free Returns
Authenticity Verified