Shop Deals
TM-125021
✅ In Stock - Delivery in 1-2 Days
| Item # | TM-125021 |
| Brand | TechnoMarine |
| Series | Cruise |
| Gender | Men's |
| Dial Color | Black |
| Dial Material | Metal |
| Case Type | Stainless Steel |
| Case Tone | Grey |
| Case Diameter | 43mm |
| Band Color | Blue, Black |
| Band Material | Silicone |
| Band/Strap Size | 28.13mm |
| Clasp | Buckle |
| Crown | Push |
| Water Resistant | 10 m (1 ATM) |
| Movement | Quartz |
| UPC | 886678472772 |
Great Prices
Free Shipping
Hassle Free Returns
Authenticity Verified