STORE CLOSED APRIL 1–8: ALL ORDERS PLACED DURING THIS PERIOD WILL BE SHIPPED ON APRIL 9.
Shop Deals
TM-220001
✅ In Stock - Delivery in 1-2 Days
| Item # | TM-220001 |
| Brand | TechnoMarine |
| Series | Manta |
| Gender | Men's |
| Dial Color | Black |
| Dial Material | Sunray |
| Case Type | Stainless Steel |
| Case Tone | Black |
| Case Diameter | 48mm |
| Band Color | Yellow |
| Band Material | Silicone |
| Band/Strap Size | 30mm |
| Clasp | Buckle |
| Crown | Screw Down |
| Water Resistant | 200 m (20 ATM) |
| Movement | Quartz |
| UPC | 886678941148 |
Great Prices
Free Shipping
Hassle Free Returns
Authenticity Verified