Shop Deals
TM-225025
✅ In Stock - Delivery in 1-2 Days
| Item # | TM-225025 |
| Brand | TechnoMarine |
| Series | Lusso Mare |
| Gender | Men's |
| Dial Color | Green |
| Dial Material | Metal |
| Case Type | Stainless Steel |
| Case Tone | Green |
| Case Diameter | 44mm |
| Band Color | Green |
| Band Material | Silicone |
| Band/Strap Size | 28mm |
| Clasp | Buckle |
| Crown | Screw Down |
| Water Resistant | 200 m (20 ATM) |
| Movement | Quartz |
| UPC | 886678473007 |
Great Prices
Free Shipping
Hassle Free Returns
Authenticity Verified