Shop Deals
GRB300-1A
✅ In Stock - Delivery in 1-2 Days
| Brand | Casio |
| Model # | GRB300-1A |
| Series / Collection | G-Shock Master Of G - Air Gravitymaster |
| Gender | Men's |
| Case Material | Resin |
| Case Color | Black |
| Case Size | 59 × 54.7 × 15.7 mm |
| Case Thickness | 15.7 mm |
| Dial Color | Black |
| Markers | Arabic Numeral and Index Markers |
| Band Type | Strap |
| Band Color | Black |
| Band Material | Resin |
| Band Width | |
| Closure | Buckle |
| Movement | Quartz |
| Display | Analog |
| Style | Sport |
| Water Resistant | 200 m (20 ATM) |
| UPC | 889232373058 |
Collections: Bezali Products Casio Watches Men's Quartz Watches Men's Watches
Great Prices
Free Shipping
Hassle Free Returns
Authenticity Verified