Shop Deals
LV9398
✅ In Stock - Delivery in 1-2 Days
| Brand | Levian |
| Model # | LV9398 |
| Series / Collection | Le Vian Time |
| Gender | Women's |
| Case Material | Stainless steel |
| Case Color | Rose Gold-tone |
| Case Size | 38 mm |
| Case Thickness | |
| Dial Color | Mother of Pearl |
| Markers | Diamond Markers |
| Band Type | Bracelet |
| Band Color | Rose Gold-tone |
| Band Material | Stainless steel |
| Band Width | 20 mm |
| Closure | Deployment with push button release |
| Movement | Quartz |
| Display | Analog |
| Style | Dress/Formal |
| Water Resistant | 30 m (3 ATM) |
| UPC | 191247766450 |
Collections: Bezali Products Luxury Watches Men's Quartz Watches Men's Watches
Great Prices
Free Shipping
Hassle Free Returns
Authenticity Verified