Shop Deals
ZAG 212
✅ In Stock - Delivery in 1-2 Days
| Brand | LeVian |
| Model # | ZAG 212 |
| Series / Collection | Deco Estate |
| Gender | Women's |
| Case Material | Stainless steel |
| Case Color | Silver-tone |
| Case Size | 38 mm |
| Case Thickness | 10 mm |
| Dial Color | Silver |
| Markers | Arabic Numeral Markers |
| Band Type | Strap |
| Band Color | Black |
| Band Material | Leather |
| Band Width | 19 mm |
| Closure | Tang Buckle |
| Movement | Quartz |
| Display | Analog |
| Style | Casual |
| Water Resistant | 30 m (3 ATM) |
| UPC | 698746011420 |
Collections: Bezali Products Luxury Watches Men's Quartz Watches Men's Watches
Great Prices
Free Shipping
Hassle Free Returns
Authenticity Verified