Shop Deals
ZAG 251
🚫 Out of Stock
| Brand | LeVian |
| Model # | ZAG 251 |
| Series / Collection | Katana II |
| Gender | Women's |
| Case Material | Stainless steel |
| Case Color | Rose Gold-tone |
| Case Size | 37 mm |
| Case Thickness | 9 mm |
| Dial Color | Mother of Pearl |
| Markers | Arabic Numeral and Index Markers |
| Band Type | Bracelet |
| Band Color | Rose Gold-tone |
| Band Material | Stainless steel |
| Band Width | 17 mm |
| Closure | Deployment with push button release |
| Movement | Quartz |
| Display | Analog |
| Style | Dress/Formal |
| Water Resistant | 30 m (3 ATM) |
| UPC | 698746013172 |
Collections:
Great Prices
Free Shipping
Hassle Free Returns
Authenticity Verified