Shop Deals
ZRPA 22B
✅ In Stock - Delivery in 1-2 Days
| Brand | LeVian |
| Model # | ZRPA 22B |
| Series / Collection | Le Vian Time |
| Gender | Men's |
| Case Material | Stainless steel |
| Case Color | Black |
| Case Size | 45 mm |
| Case Thickness | |
| Dial Color | Black |
| Markers | Arabic Numeral and Index Markers |
| Band Type | Bracelet |
| Band Color | Black |
| Band Material | Stainless steel |
| Band Width | 24 mm |
| Closure | Deployment with push button release |
| Movement | Quartz |
| Display | Analog |
| Style | Dress/Formal |
| Water Resistant | 50 m (5 ATM) |
| UPC | 191247766429 |
Collections: Bezali Products Luxury Watches Men's Quartz Watches Men's Watches
Great Prices
Free Shipping
Hassle Free Returns
Authenticity Verified