Shop Deals
1530163
✅ In Stock - Delivery in 1-2 Days
| Brand | Hugo Boss |
| Model # | 1530163 |
| Series / Collection | Chase |
| Gender | Men's |
| Case Material | Stainless steel |
| Case Color | Silver-tone |
| Case Size | 46 mm |
| Case Thickness | |
| Dial Color | Blue |
| Markers | Luminous Index Markers |
| Band Type | Bracelet |
| Band Color | Silver-tone |
| Band Material | stainless steel |
| Band Width | 22 mm |
| Closure | Fold over with push button release |
| Movement | Quartz |
| Display | Analog |
| Style | Dress/Formal |
| Water Resistant | 30 m (3 ATM) |
| UPC | 7613272416863 |
Great Prices
Free Shipping
Hassle Free Returns
Authenticity Verified