Shop Deals
2011128
🚫 Out of Stock
| Brand | Lacoste |
| Model # | 2011128 |
| Series / Collection | Tiebreaker |
| Gender | Men's |
| Case Material | Stainless steel |
| Case Color | Blue |
| Case Size | 43 mm |
| Case Thickness | |
| Dial Color | Black |
| Markers | Luminous Index Markers |
| Band Type | Bracelet |
| Band Color | Blue |
| Band Material | Stainless steel |
| Band Width | 22 mm |
| Closure | Fold over with push button release |
| Movement | Quartz |
| Display | Analog |
| Style | Casual |
| Water Resistant | 50 m (5 ATM) |
| UPC | 7613272428477 |
Collections:
Great Prices
Free Shipping
Hassle Free Returns
Authenticity Verified