Shop Deals
46636
✅ In Stock - Delivery in 1-2 Days
| Item # | 46636 |
| Brand | Invicta |
| Series | Pro Diver |
| Gender | Men's |
| Dial Color | Gold |
| Dial Material | Sunray |
| Case Type | Stainless Steel |
| Case Tone | Gold |
| Case Diameter | 47mm |
| Band Color | Gold |
| Band Material | Stainless Steel |
| Band/Strap Size | 22mm |
| Clasp | Fold over clasp with Safety |
| Crown | Screw Down |
| Water Resistant | 300 m (30 ATM) |
| Movement | Automatic |
| UPC | 886678618644 |
Great Prices
Free Shipping
Hassle Free Returns
Authenticity Verified