Shop Deals
48058
🚫 Out of Stock
| Item # | 48058 |
| Brand | Invicta |
| Series | Invicta Racing |
| Gender | Men's |
| Dial Color | Black |
| Dial Material | Sunray |
| Case Type | Stainless Steel |
| Case Tone | Black |
| Case Diameter | 48mm |
| Band Color | Gold |
| Band Material | Stainless Steel |
| Band/Strap Size | 26mm |
| Clasp | Fold over clasp with Safety |
| Crown | Pull |
| Water Resistant | 100 m (10 ATM) |
| Movement | Quartz |
| UPC | 886678640294 |
Collections:
Great Prices
Free Shipping
Hassle Free Returns
Authenticity Verified