Shop Deals
48555
✅ In Stock - Delivery in 1-2 Days
| Item # | 48555 |
| Brand | Invicta |
| Series | Subaqua |
| Gender | Men |
| Dial Color | Rose Gold |
| Dial Material | Metal |
| Band Color | Olive Green, Steel |
| Band Material | Silicone |
| Case Type | Stainless Steel |
| Case Tone | Steel |
| Case Diameter | 55.4mm |
| Strap Size | 29mm |
| Clasp | |
| Crown Type | Push |
| Water Resistant | 100m |
| Movement | Quartz |
| UPC Code | 886678649952 |
Collections: Bezali Products Invicta Watches
Great Prices
Free Shipping
Hassle Free Returns
Authenticity Verified