Shop Deals
48914
✅ In Stock - Delivery in 1-2 Days
| Item # | 48914 |
| Brand | Invicta |
| Series | Vintage |
| Gender | Men |
| Dial Color | Light Blue |
| Dial Material | Brass |
| Band Color | Steel |
| Band Material | Stainless Steel |
| Case Type | Stainless Steel |
| Case Tone | Steel |
| Case Diameter | 44mm |
| Strap Size | 22mm |
| Clasp | Buckle Clasp |
| Crown Type | Push |
| Water Resistant | 50m |
| Movement | Quartz |
| UPC Code | 886678656509 |
Collections: Bezali Products Invicta Watches
Great Prices
Free Shipping
Hassle Free Returns
Authenticity Verified