Shop Deals
49365
🚫 Out of Stock
| Item # | 49365 |
| Brand | Invicta |
| Series | Speedway |
| Gender | Men |
| Dial Color | Multi |
| Dial Material | Sunray |
| Band Color | Silver-tone |
| Band Material | Stainless Steel |
| Case Type | Stainless Steel |
| Case Tone | Stainless Steel |
| Case Diameter | 44mm |
| Strap Size | 22mm |
| Clasp | Fold over clasp with Safety Clasp |
| Crown Type | Pull |
| Water Resistant | 50m |
| Movement | Quartz |
| UPC Code | 886678663767 |
Collections:
Great Prices
Free Shipping
Hassle Free Returns
Authenticity Verified