Shop Deals
49734
🚫 Out of Stock
| Item # | 49734 |
| Brand | Invicta |
| Series | Aviator |
| Gender | Men |
| Dial Color | Black |
| Dial Material | Brass |
| Band Color | White |
| Band Material | Silicone |
| Case Type | Stainless Steel |
| Case Tone | Gold |
| Case Diameter | 50mm |
| Strap Size | 32.5mm |
| Clasp | Buckle Clasp |
| Crown Type | Push |
| Water Resistant | 100m |
| Movement | Quartz |
| UPC Code | 886678671120 |
Collections:
Great Prices
Free Shipping
Hassle Free Returns
Authenticity Verified