Shop Deals
49803
✅ In Stock - Delivery in 1-2 Days
| Item # | 49803 |
| Brand | Invicta |
| Series | Angel |
| Gender | Women |
| Dial Color | White |
| Dial Material | Oyster |
| Band Color | Black, Gold |
| Band Material | Silicone |
| Case Type | Stainless Steel |
| Case Tone | Gold |
| Case Diameter | 40mm |
| Strap Size | 20mm |
| Clasp | Buckle Clasp |
| Crown Type | Push |
| Water Resistant | 100m |
| Movement | Quartz |
| UPC Code | 886678672561 |
Collections: Bezali Products Invicta Watches
Great Prices
Free Shipping
Hassle Free Returns
Authenticity Verified