Shop Deals
49860
🚫 Out of Stock
| Item # | 49860 |
| Brand | Invicta |
| Series | Speedway |
| Gender | Men |
| Dial Color | Silver |
| Dial Material | Brass |
| Band Color | Gold, Steel |
| Band Material | Stainless Steel |
| Case Type | Stainless Steel |
| Case Tone | Steel, Gold |
| Case Diameter | 42mm |
| Strap Size | 22mm |
| Clasp | Push Button Clasp |
| Crown Type | Push |
| Water Resistant | 30m |
| Movement | Quartz |
| UPC Code | 886678658381 |
Collections:
Great Prices
Free Shipping
Hassle Free Returns
Authenticity Verified