Shop Deals
49935
✅ In Stock - Delivery in 1-2 Days
| Item # | 49935 |
| Brand | Invicta |
| Series | Mini |
| Gender | Women |
| Dial Color | Gold |
| Dial Material | Brass |
| Band Color | Gold |
| Band Material | Stainless Steel |
| Case Type | Stainless Steel |
| Case Tone | Gold |
| Case Diameter | 17.5mm |
| Strap Size | 609.6mm |
| Clasp | |
| Crown Type | Push |
| Water Resistant | 30m |
| Movement | Quartz |
| UPC Code | 886678673858 |
Collections: Bezali Products Invicta Watches
Great Prices
Free Shipping
Hassle Free Returns
Authenticity Verified