Shop Deals
69019
🚫 Out of Stock
| Item # | 69019 |
| Brand | Invicta |
| Series | Specialty |
| Gender | Men |
| Dial Color | Black |
| Dial Material | Copper |
| Band Color | Gold |
| Band Material | Stainless Steel |
| Case Type | Metal |
| Case Tone | Gold |
| Case Diameter | 41mm |
| Strap Size | 22mm |
| Clasp | Butterfly Clasp |
| Crown Type | Push |
| Water Resistant | 30m |
| Movement | Quartz |
| UPC Code | 886678667512 |
Collections:
Great Prices
Free Shipping
Hassle Free Returns
Authenticity Verified