Shop Deals
LA-670WG-9D
🚫 Out of Stock
| Brand | Casio |
| Gender | Female |
| Model | LA-670WG-9D |
| Series | Casual |
| Movement | Quartz |
| Water Resistant | 30 Meters |
| Speacial Features | Digital |
| Band Material | Bracelet |
| Band Color | Gold-Tone |
| Band Width | 10 mm |
| Band Length | Men's Standard |
| Band Type | Bracelet |
| Clasp | Deployment |
| Case Material | Stainless steel |
| Case Size | 20 mm x 20mm |
| Case Thickness | 13 mm |
| Case Shape | Rectangle |
| Case Back Type | Snap-down |
| Display Type | Digital |
| Dial Color | Black |
| Crystal | Mineral |
| Crown | Push-pull |
| Bezel | Stainless steel |
Collections:
Great Prices
Free Shipping
Hassle Free Returns
Authenticity Verified