Shop Deals
14503263
🚫 Out of Stock
| Brand | Coach |
| Gender | Female |
| Model | 14503263 |
| Series | Preston |
| Movement | Quartz |
| Water Resistant | 30 Meters |
| Band Material | Bracelet |
| Band Color | White |
| Band Width | 16 mm |
| Band Length | Men's Standard |
| Band Type | Bracelet |
| Clasp | Fold Over |
| Case Material | Ceramic |
| Case Size | 36 mm x 36mm |
| Case Thickness | 9 mm |
| Case Shape | Round |
| Case Back Type | Screwed in |
| Display Type | Analog |
| Dial Color | White |
| Crystal | Mineral |
| Crown | Pull-push |
| Bezel | White Ceramic |
| Dial Hands | Luminiscent |
| Dial Markers | Crystal |
| Calendar | Date Display at 3 o'clock position |
Collections:
Great Prices
Free Shipping
Hassle Free Returns
Authenticity Verified