STORE CLOSED APRIL 1–8: ALL ORDERS PLACED DURING THIS PERIOD WILL BE SHIPPED ON APRIL 9.
Shop Deals
YA126446
🚫 Out of Stock
| Brand | Gucci |
| Gender | Unisex |
| Model | YA126446 |
| Series | G-Timeless |
| Movement | Automatic |
| Water Resistant | 50 Meters |
| Speacial Features | Automatic |
| Band Material | Bracelet |
| Band Color | Two-Tone |
| Band Width | 20 mm |
| Band Length | Men's Standard |
| Band Type | Bracelet |
| Clasp | Deployment |
| Case Material | Stainless steel |
| Case Size | 38 mm x 38mm |
| Case Thickness | 7 mm |
| Case Shape | Round |
| Case Back Type | Screw-down |
| Display Type | Analog |
| Dial Color | Grey |
| Crystal | Sapphire |
| Crown | Screw-down |
| Bezel | Rose gold tone stainless steel |
| Dial Hands | Rose-Tone |
| Dial Markers | Rose-Tone Index |
| Calendar | Date display appears at the 6 o'clock position |
Collections:
Great Prices
Free Shipping
Hassle Free Returns
Authenticity Verified