Shop Deals
YA121301
✅ In Stock - Delivery in 1-2 Days
| Brand | Gucci |
| Gender | Female |
| Model | YA121301 |
| Series | Marina Chain |
| Movement | Quartz |
| Water Resistant | 30 Meters |
| Band Material | Bracelet |
| Band Color | Two-Tone |
| Band Width | 24 mm |
| Band Length | Men's Standard |
| Band Type | Bracelet |
| Clasp | Buckle |
| Case Material | Stainless Steel |
| Case Size | 32 mm x 32mm |
| Case Thickness | 0 mm |
| Case Shape | Oval |
| Case Back Type | Screwed in |
| Display Type | Analog |
| Dial Color | Black |
| Crystal | Sapphire |
| Crown | Pull-push |
| Bezel | Stainless Steel |
| Dial Hands | Silver |
Great Prices
Free Shipping
Hassle Free Returns
Authenticity Verified