STORE CLOSED APRIL 1–8: ALL ORDERS PLACED DURING THIS PERIOD WILL BE SHIPPED ON APRIL 9.
Shop Deals
YA122502
🚫 Out of Stock
| Brand | Gucci |
| Gender | Female |
| Model | YA122502 |
| Series | Chiodo |
| Movement | Quartz |
| Water Resistant | 30 Meters |
| Band Material | Bracelet |
| Band Color | Silver |
| Band Width | 14 mm |
| Band Length | Men's Standard |
| Band Type | Bracelet |
| Clasp | Hook Buckle |
| Case Material | Stainless steel |
| Case Size | 36 mm x 36mm |
| Case Thickness | 8 mm |
| Case Shape | Round |
| Case Back Type | Screw-down |
| Display Type | Analog |
| Dial Color | Black |
| Crystal | Sapphire |
| Crown | Screw-down |
| Bezel | Stainless steel |
| Dial Hands | Silver |
| Dial Markers | Silver index |
| Calendar | Date display appears at the 4 o'clock position |
Collections:
Great Prices
Free Shipping
Hassle Free Returns
Authenticity Verified