Shop Deals
YA125413
🚫 Out of Stock
| Brand | Gucci |
| Gender | Female |
| Model | YA125413 |
| Series | G-Gucci |
| Movement | Quartz |
| Water Resistant | 30 Meters |
| Band Material | Bracelet |
| Band Color | Silver |
| Band Width | 11 mm |
| Band Length | Men's Standard |
| Band Type | Bracelet |
| Clasp | Deployment |
| Case Material | Stainless steel |
| Case Size | 32 mm x 32mm |
| Case Thickness | 9 mm |
| Case Shape | Square |
| Case Back Type | Screw-down |
| Display Type | Analog |
| Dial Color | Brown |
| Crystal | Sapphire |
| Crown | Screw-down |
| Bezel | Stainless steel |
| Dial Hands | Silver |
| Dial Markers | Silver index |
Collections:
Great Prices
Free Shipping
Hassle Free Returns
Authenticity Verified