Shop Deals
YA125519
🚫 Out of Stock
| Brand | Gucci |
| Gender | Female |
| Model | YA125519 |
| Series | 125 G-Gucci |
| Movement | Quartz |
| Water Resistant | 30 Meters |
| Band Material | Bracelet |
| Band Color | Silver |
| Band Width | 12 mm |
| Band Length | Men's Standard |
| Band Type | Bracelet |
| Clasp | Deployant |
| Case Material | Stainless Steel |
| Case Size | 24 mm x 24mm |
| Case Thickness | 8 mm |
| Case Shape | Square |
| Case Back Type | Snap down |
| Display Type | Analog |
| Dial Color | Mother of Pearl |
| Crystal | Sapphire |
| Crown | Pull-push |
| Bezel | Stainless Steel with Sets of Diamond |
| Dial Hands | Silver |
| Dial Markers | Diamond |
Collections:
Great Prices
Free Shipping
Hassle Free Returns
Authenticity Verified