Shop Deals
YA129415
🚫 Out of Stock
| Brand | Gucci |
| Gender | Female |
| Model | YA129415 |
| Series | U-Play |
| Movement | Quartz |
| Water Resistant | 30 Meters |
| Band Material | Bracelet |
| Band Color | Silver |
| Band Width | 18 mm |
| Band Length | Men's Standard |
| Band Type | Bracelet |
| Clasp | Deployment |
| Case Material | Stainless steel |
| Case Size | 36 mm x 36mm |
| Case Thickness | 8 mm |
| Case Shape | Round |
| Case Back Type | Snap-down |
| Display Type | Analog |
| Dial Color | Silver |
| Crystal | Sapphire |
| Crown | Push-pull |
| Bezel | Stainless steel |
Collections:
Great Prices
Free Shipping
Hassle Free Returns
Authenticity Verified