Shop Deals
U0557L3
🚫 Out of Stock
| Brand | Guess |
| Gender | Female |
| Model | U0557L3 |
| Movement | Quartz |
| Water Resistant | 50 Meters |
| Band Material | Bracelet |
| Band Color | Blue |
| Band Width | 17 mm |
| Band Length | Men's Standard |
| Band Type | Bracelet |
| Clasp | Deployment |
| Case Material | Stainless steel |
| Case Size | 37 mm x 37mm |
| Case Thickness | 11 mm |
| Case Shape | Round |
| Case Back Type | Snap-down |
| Display Type | Analog |
| Dial Color | White |
| Crystal | Mineral |
| Crown | Push-pull |
| Bezel | White stainless steel |
| Dial Hands | Blue |
| Dial Markers | Blue index |
Collections:
Great Prices
Free Shipping
Hassle Free Returns
Authenticity Verified