Shop Deals
MBM1330
🚫 Out of Stock
| Brand | Marc Jacobs |
| Gender | Female |
| Model | MBM1330 |
| Series | Baker |
| Movement | Quartz |
| Water Resistant | 50 Meters |
| Band Material | Strap |
| Band Color | Olive |
| Band Width | 14 mm |
| Band Length | Men's Standard |
| Band Type | Strap |
| Clasp | Buckle |
| Case Material | Stainless steel |
| Case Size | 28 mm x 28mm |
| Case Thickness | 10 mm |
| Case Shape | Round |
| Case Back Type | Snap-down |
| Display Type | Analog |
| Dial Color | Olive |
| Crystal | Mineral |
| Crown | Push-pull |
| Bezel | Gold tone stainless steel |
| Dial Hands | Gold-Tone |
| Dial Markers | Gold-Tone index |
| Subdials | 60 seconds |
Collections:
Great Prices
Free Shipping
Hassle Free Returns
Authenticity Verified