Oris  Men's 01-733-7732-4134-07-8-21-05PEB Aquis Stainless Steel Watch
Sku:
01-733-7732-4134-07-8-21-05PEB
🚫 Out of Stock
Color: Silver
stainless steel Bracelet. stainless steel case. stainless steel with black ceramic top ring, uni-dirtectional bezel. black dial with Silver-Tone Luminiscent hands and Index Luminiscence hour markers. . automatic movement. sapphire crystal. 39.5mmx 39.5mmx 0mm case. 21mm band width. 300 meters water resistant. 01-733-7732-4134-07-8-21-05PEB
Brand Oris
Gender Male
Model 01-733-7732-4134-07-8-21-05PEB
Series Aquis
Movement Automatic
Water Resistant 300 Meters
Band Material Bracelet
Band Color Silver
Band Width 21 mm
Band Length Men's Standard
Band Type Bracelet
Clasp Fold Over with Push Button release
Case Material Stainless Steel
Case Size 39.5 mm x 39.5mm
Case Thickness 0 mm