Oris  Unisex 01-733-7771-3155-07-5-19-04BR Divers Sixty-Five Brown Leather Watch
Sku:
01-733-7771-3155-07-5-19-04BR
🚫 Out of Stock
Color: Brown
leather Strap. bronze case. bronze, bi-directional bezel. blue dial with Bronze Luminiscent hands and Index Luminiscence hour markers. . automatic movement. sapphire crystal. 38mmx 38mmx 0mm case. 19mm band width. 100 meters water resistant. 01-733-7771-3155-07-5-19-04BR
Brand Oris
Gender Unisex
Model 01-733-7771-3155-07-5-19-04BR
Series Divers Sixty-Five
Movement Automatic
Water Resistant 100 Meters
Band Material Strap
Band Color Brown
Band Width 19 mm
Band Length Men's Standard
Band Type Strap
Clasp Buckle
Case Material Bronze
Case Size 38 mm x 38mm
Case Thickness 0 mm