Shop Deals
PAM00424
🚫 Out of Stock
| Brand | Panerai |
| Gender | Male |
| Model | PAM00424 |
| Series | Radiomir California 3 Days |
| Movement | Mechanical |
| Water Resistant | 100 Meters |
| Speacial Features | Mechanical Hand Wind |
| Band Material | Strap |
| Band Color | Brown |
| Band Width | 23 mm |
| Band Length | Men's Standard |
| Band Type | Strap |
| Clasp | Buckle |
| Case Material | Stainless steel |
| Case Size | 47 mm x 47mm |
| Case Thickness | 15 mm |
| Case Shape | Round |
| Case Back Type | Screw-down |
| Display Type | Analog |
| Dial Color | Black |
| Crystal | Sapphire |
| Crown | Screw-down |
| Bezel | Stainless steel |
| Dial Hands | Gold-Tone |
| Dial Markers | Gold-Tone Arabic numerals |
Collections:
Great Prices
Free Shipping
Hassle Free Returns
Authenticity Verified