Shop Deals
PMA011030W
🚫 Out of Stock
| Brand | James Michael |
| Model # | PMA011030W |
| Series / Collection | |
| Gender | Men's |
| Case Material | Alloy |
| Case Color | Gold-tone |
| Case Size | 45 mm |
| Case Thickness | |
| Dial Color | White |
| Markers | Roman Numeral Markers |
| Band Type | |
| Band Color | |
| Band Material | |
| Band Width | |
| Closure | |
| Movement | Hand-Wind |
| Display | Analog |
| Style | Casual |
| Water Resistant | 30 m (3 ATM) |
| UPC | 698746010294 |
Collections:
Great Prices
Free Shipping
Hassle Free Returns
Authenticity Verified