STORE CLOSED APRIL 1–8: ALL ORDERS PLACED DURING THIS PERIOD WILL BE SHIPPED ON APRIL 9.
Shop Deals
PU910921003
🚫 Out of Stock
| Brand | Puma |
| Gender | Female |
| Model | PU910921003 |
| Movement | Quartz |
| Water Resistant | 50 Meters |
| Speacial Features | Digital |
| Band Material | Strap |
| Band Color | Pink |
| Band Width | 20 mm |
| Band Length | Men's Standard |
| Band Type | Strap |
| Clasp | Buckle |
| Case Material | Plastic |
| Case Size | 45 mm x 38mm |
| Case Thickness | 11 mm |
| Case Shape | Round |
| Case Back Type | Snap-down |
| Display Type | Digital |
| Dial Color | Pink |
| Crystal | Mineral |
| Crown | Push-pull |
| Bezel | Pink silicone |
Collections:
Great Prices
Free Shipping
Hassle Free Returns
Authenticity Verified