Shop Deals
5080506
🚫 Out of Stock
| Brand | Swarovski |
| Gender | Female |
| Model | 5080506 |
| Series | Octea |
| Movement | Quartz |
| Water Resistant | 30 Meters |
| Speacial Features | Crystal |
| Band Material | Strap |
| Band Color | Black |
| Band Width | 16 mm |
| Band Length | Men's Standard |
| Band Type | Strap |
| Clasp | Buckle |
| Case Material | Stainless steel |
| Case Size | 36 mm x 36mm |
| Case Thickness | 8 mm |
| Case Shape | Round |
| Case Back Type | Screw-down |
| Display Type | Analog |
| Dial Color | Silver |
| Crystal | Sapphire |
| Crown | Screw-down |
| Bezel | Black ceramic |
| Dial Hands | Silver |
| Dial Markers | Crystals |
Collections:
Great Prices
Free Shipping
Hassle Free Returns
Authenticity Verified