Shop Deals
T5K656
🚫 Out of Stock
| Brand | Timex |
| Gender | Female |
| Model | T5K656 |
| Series | Ironman Sleek |
| Movement | Quartz |
| Water Resistant | 100 Meters |
| Band Material | Strap |
| Band Color | Two-Tone |
| Band Width | 14 mm |
| Band Length | Men's Standard |
| Band Type | Strap |
| Clasp | Buckle |
| Case Material | Resin |
| Case Size | 34 mm x 34mm |
| Case Thickness | 11 mm |
| Case Shape | Unique |
| Case Back Type | Screwed in |
| Display Type | Digital |
| Dial Color | Digital |
| Crystal | Acrylic |
| Crown | Pull-push |
| Bezel | Silver-Tone Resin |
| Calendar | Day,Date and Month |
Collections:
Great Prices
Free Shipping
Hassle Free Returns
Authenticity Verified