Shop Deals
TM-220131
🚫 Out of Stock
| Item # | TM-220131 |
| Brand | TechnoMarine |
| Series | Manta Grand |
| Gender | Men's |
| Dial Color | Silver |
| Dial Material | Sunray |
| Case Type | Stainless Steel |
| Case Tone | Gold |
| Case Diameter | 47mm |
| Band Color | Blue |
| Band Material | Stainless Steel |
| Band/Strap Size | 26mm |
| Clasp | Fold over clasp with Safety |
| Crown | Screw Down |
| Water Resistant | 200 m (20 ATM) |
| Movement | Quartz |
| UPC | 886678925759 |
Collections:
Great Prices
Free Shipping
Hassle Free Returns
Authenticity Verified