Shop Deals
TM-818002
🚫 Out of Stock
| Item # | TM-818002 |
| Brand | TechnoMarine |
| Series | MoonSun Moonsun |
| Gender | Men's |
| Dial Color | Silver |
| Dial Material | Sunray |
| Case Type | Stainless Steel |
| Case Tone | Stainless Steel |
| Case Diameter | 42mm |
| Band Color | Blue |
| Band Material | Stainless Steel |
| Band/Strap Size | 26mm |
| Clasp | Buckle |
| Crown | Screw Down |
| Water Resistant | 200 m (20 ATM) |
| Movement | Quartz |
| UPC | 886678946594 |
Collections:
Great Prices
Free Shipping
Hassle Free Returns
Authenticity Verified