STORE CLOSED APRIL 1–8: ALL ORDERS PLACED DURING THIS PERIOD WILL BE SHIPPED ON APRIL 9.
Shop Deals
TM-118109
✅ In Stock - Delivery in 1-2 Days
| Item # | TM-118109 |
| Brand | TechnoMarine |
| Series | Cruise Diva Pave |
| Gender | Women's |
| Dial Color | Brown |
| Dial Material | Sunray |
| Case Type | Stainless Steel |
| Case Tone | Brown |
| Case Diameter | 45mm |
| Band Color | Brown |
| Band Material | Silicone |
| Band/Strap Size | 23mm |
| Clasp | Buckle |
| Crown | Screw Down |
| Water Resistant | 200 m (20 ATM) |
| Movement | Quartz |
| UPC | 886678945382 |
Collections: Bezali Products TechnoMarine Watches Women's Watches
Great Prices
Free Shipping
Hassle Free Returns
Authenticity Verified