Shop Deals
49682
✅ In Stock - Delivery in 1-2 Days
| Item # | 49682 |
| Brand | Invicta |
| Series | Specialty |
| Gender | Men's |
| Dial Color | Gold |
| Dial Material | Brass |
| Case Type | Stainless Steel |
| Case Tone | Gold |
| Case Diameter | 43mm |
| Band Color | Gold |
| Band Material | Stainless Steel |
| Band/Strap Size | 22mm |
| Clasp | Push Button |
| Crown | Push |
| Water Resistant | 50 m (5 ATM) |
| Movement | Quartz |
| UPC | 886678670604 |
Great Prices
Free Shipping
Hassle Free Returns
Authenticity Verified