Shop Deals
69476
🚫 Out of Stock
| Item # | 69476 |
| Brand | Invicta |
| Series | Specialty |
| Gender | Men's |
| Dial Color | Blue |
| Dial Material | Metal |
| Case Type | Steel |
| Case Tone | Steel, Gold |
| Case Diameter | 40mm |
| Band Color | Gold |
| Band Material | Stainless Steel |
| Band/Strap Size | 20mm |
| Clasp | Butterfly |
| Crown | Push |
| Water Resistant | 30 m (3 ATM) |
| Movement | Quartz |
| UPC | 886678679638 |
Collections:
Great Prices
Free Shipping
Hassle Free Returns
Authenticity Verified