Shop Deals
'11338
🚫 Out of Stock
| Brand | Invicta |
| Gender | Male |
| Model | 11338 |
| Series | Russian Diver |
| Movement | Quartz |
| Water Resistant | 100 Meters |
| Band Material | Strap |
| Band Color | White and GLD Ins |
| Band Width | 24 mm |
| Band Length | Men's Standard |
| Band Type | Strap |
| Clasp | Buckle |
| Case Material | Gold Stainless Steel |
| Case Size | 52 mm x 52mm |
| Case Thickness | 0 mm |
| Case Shape | Round |
| Case Back Type | Snap-down |
| Display Type | Analog |
| Dial Color | White |
| Crystal | Mineral |
| Crown | Push-pull |
| Bezel | Stainless Steel |
Collections:
Great Prices
Free Shipping
Hassle Free Returns
Authenticity Verified